Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Program soutěží

Program soutěží-verze 17 (zdroj: http://www.oshfm.cz/odkazy/#sdh )

Kalendář soutěží OSH FM 2020
Datum Čas Místo Kategorie Disciplína Pravidla Název soutěže Kontaktní osoba Pohár
starosty
OSH
8.2. 7:00 Raškovice MH, D Šm, zručnost VL Raškovický Rašák - Zimní halové kvarteto Rostislav Švrček 724 156 030  
6.6. 10:00 Nýdek MH, D Púm MSLMH Pohárová soutěž mladých hasičů Michaela Vitásková 605 187 111  
13.6. 14:00 Třanovice M, Ž Púd VL Pohárová soutěž Karel Čajka 775 737 880  
20.6. 12:00 Oprechtice M, Ž, M35, Ž35 Púd MSL Moravskoslezská liga Martin Nováček 737 193 900  
20.6. 13:00 Rychaltice MH, D Púm MSLMH Memoriál Filipa Juříka Ivan Rožnovský 721 938 689  
21.6. 10:00 Oprechtice MH, D Púm MSLMH O pohár SDH Oprechtice Petr Nováček 724 084 892  
26.6. 18:00 Vyšní Lhoty MH, D Púm VL O pohár hory Prašivé a O pohár Fire TV Dalibor Velčovský 604 368 429  
27.6. 10:00 Morávka M, Ž Púd VL Memoriál Josefa Špoka Karel Štefek 723 975 421  
27.6. 14:00 Morávka MH Púm VL Memoriál Josefa Špoka Karel Štefek 723 975 421  
28.6. 13:00 Bukovec MH, D Púm VL Pohárová soutěž Vlado Zogata 725 879 219  
28.6. 15:00 Bukovec M, Ž Púd VL O pohár starosty obce Bukovec Vlado Zogata 725 879 219 ano
4.7. 10:00 Řeka M, Ž Púd VL 27. ročník O pohár starosty obce Řeka Zdenek Kubina 605 315 249 ano
4.7. 13:00 Metylovice M, Ž, M35, Ž35 Púd MSL 54. ročník pohárové soutěže, 3. kolo Moravskoslezské ligy 731 769 739 Michal Bílek ano
4.7. 16:00 Mosty u Jablunkova MH, D Púm VL Pohárová soutěž - ZRUŠENO !!!!    
4.7. 18:00 Mosty u Jablunkova M, Ž Púd VL Pohárová soutěž - ZRUŠENO !!!!    
5.7. 16:00 Horní Lomná M, Ž Púd VL Pohárová soutěž - ZRUŠENO !!!! J. Gruszka 724 156 996  
11.7. 9:00 Místek-Bahno MH Púm VL Pohárová soutěž mladých hasičů - ZRUŠENO !!! Hana Krejčí 739 254 040  
11.7. 10:00 Písečná MH, D Púm VL Pohárová soutěž mladých hasičů - ZRUŠENO !!! Kateřina Sikorová 776 349 884  
11.7. 10:00 Staré Město M, Ž Púd VL O pohár obce Staré Město - ZRUŠENO !!! Josef Vojkuvka 739 015108  
11.7. 13:30 Místek-Bahno M, Ž Púd VL Pohárová soutěž - ZRUŠENO !!!! Hana Krejčí 739 254 040  
11.7. 14:00 Písečná M, Ž Púd VL Pohárová soutěž - ZRUŠENO !!!! Radek Čmiel 605 079 123 ano
18.7. 10:00 Dolní Lomná MH Púm VL Pohárová soutěž mladých hasičů - ZRUŠENO !!! Martin Tomica 731 944 226  
18.7. 13:00 Nová Ves M, Ž, M35, M50 Púd BLHPS 49. ročník soutěže Pohár Lysé hory - ZRUŠENO !!! Tomáš Kocich 603 769 125 ano
18.7. 14:00 Dolní Lomná M, Ž Púd VL Pohárová soutěž - ZRUŠENO !!!! Martin Tomica 731 944 226 ano
25.7. 9:00 Krásná-Mohelnice M, Ž Púm VL O pohár starosty SDH Jiří Guziur 602 795 506  
25.7. 13:00 Vyšní Lhoty M, Ž, M35 Púd BLHPS O pohár hory Prašivé Radim Šostý 606 291 859  
25.7. 14:00 Krásná-Mohelnice MH Púm VL O pohár starosty SDH Jiří Guziur 602 795 506  
25.7. 15:00 Písek MH, D Púm VL Pohárová soutěž MH - ZRUŠENO !!! Pavel Závada 604 211 057  
25.7. 17:00 Písek M, Ž Púd VL Soutěž v požárním sportu - ZRUŠENO !!! Pavel Závada 604 211 057 ano
26.7. 15:30 Košařiska M, Ž, PS8 Púd VL Pořádá SDH Milíkov - 4 krátké savice, sání - ZRUŠENO !!! Jiří Šustek, 775 380 525  
1.8. 15:00 Žabeň M, Ž Púd VL 46. ročník O pohár starosty obce Žabeň - ZRUŠENO !!! Tomáš Rajnoch 736 185 413  
8.8. 11:00 Malenovice M, Ž, M35, M50 Púd MSL 15. ročník soutěže Borovský kopec Tomáš Ramík 734 159 551  
8.8. 15:00 Skalice M, Ž, M35 Púd BLHPS Skalický kopec Patrik Taichman 721 257 800  
15.8. 10:00 Milíkov MH Púm VL Pohárová soutěž mladých hasičů Jiří Šustek, 775380525  
15.8. 13:00 Komorní Lhotka MH, D, M,Ž Púd, Púm VL Memoriál Jarka Molina Jaroslav Santarius 604 902 900  
15.8. 11:00 Stará Ves M, Ž, M35 Púd MSL Moravskoslezská liga Lucie Kolková 605 446 018  
15.8. 14:00 Milíkov M, Ž Púd VL Soutěž o putovní pohár starosty obce Milíkov Jiří Šustek, 775380525  
22.8. 10:00 Řeka MH Púm VL Pohárová soutěž MH Ciencialová Zuzana 604198698  
22.8. 12:00 Třinec-Guty MH Púm VL Den obce s hasiči Jan Gryga 732 100 603  
22.8. 15:00 Dolní Tošanovice M, Ž Púd VL O pohár starosty obce Dolní Tošanovice Pavel Blabla 725 091 788  
29.8. 10:00 Pržno MH, D Púd MSLMH Pohárová soutěž mladých hasičů Monika Adamcová 776 489 254  
29.8. 12:00 Mosty u Jablunkova M, Ž, D, MH Púm BŽH Pohárová soutěž 723 477 404, hasici@mostyujablunkova.cz  
29.8. 20:00 Oprechtice MH Púm VL Eurokan cup Petr Nováček 724 084 892  
29.8. 20:30 Hrádek M, Ž Púd VL Noční pohárová soutěž Lucie Malíková 606 453 251  
29.8. 14:00 Lhotka M, Ž Púd VL Pohárová soutěž Ondřej Pečínka, 737 482 711  
30.8. 10:00 Návsí MH, D Púm VL Pohárová soutěž MH Robert Karch 777 571 256  
30.8. 14:00 Návsí M, Ž Púd VL O pohár starostky obce 776 015 124 ano
30.8. 21:00 Dolní Domaslavice M, Ž Púd VL Pohár starosty obce Tomáš Uhlíř 724 170 109  
5.9. 9:00 Bruzovice MH, D Púm MSLMH 14. ročník Pohárové soutěže mladých hasičů Petra Helvínová 731 179 393  
5.9. 9:00 Krásná M,Ž,MH Púd, Púm VL O pohár sv.Floriána - Jen pro 10.Podbeskydský okrsek !!! Karel Štefek 723 975 421  
5.9. 13:00 Kozlovice M, Ž Púd VL O putovní pohár Rady OÚ Petr Pavlát 777 803 301 ano
5.9. 16:00 Hodoňovice M, Ž Púd VL O pohár starostky obce Baška Radek Bělík 603 981 434  
6.9. 9:00 Lučina MH, D Púm MSLMH Pohárová soutěž mladých hasičů Vachalíkův Memoriál Martin Říha 605 860 547  
6.9. 12:00 Návsí MH TFA BŽH Pohárová soutěž MH Robert Karch 777 571 256  
12.9. 9:00 Pstruží M40, Ž40, M50 Púd VL O putovní pohár starosty obce Pstruží Denisa Milatová 736 148 737  
12.9. 10:00 Brušperk MH, D Púm MSLMH Memoriál Václava Volného Katka Vašíčková, 724 095 444  
12.9. 10:00 Nižní Lhoty MH Púm VL O pohár starostky obce Nižní Lhoty Vladimír Muroň 607 473 225  
12.9. 14:00 Nižní Lhoty M, Ž Púd VL O pohár starostky obce Nižní Lhoty Vladimír Muroň 607 473 225  
13.9. 15:00 Písek MH, D TFA BŽH Beskydský železný hasič    
18.9. 20:00 Dolní Líštná M, Ž Púd VL Pohárová soutěž PS12 a PS8 Kloda 604 321 237  
19.9. 10:00 Nošovice M, Ž Púd VL Nošovický korbel - Jen pro zvané týmy !!! Petra Komenská 774 985 266  
19.9. 12:00 Mosty u Jablunkova M, Ž, MH šerpové VL Karpatský šerpa 723 477 404, hasici@mostyujablunkova.cz  
19.9. 15:00 Brušperk M, Ž Púd BLHPS Memoriál Zdeňka Vyplela Tadeáš Glivický 731 456 252  
19.9. 19:00 Fryčovice M, Ž, M35 Púd BLHPS 32. ročník soutěže Fryčovický hrbol Pavel Matula 606 583 096  
19.9. 20:00 Řeka M, Ž Púd VL Pohárová soutěž Zdenek Kubina 605 315 249 ano
19.9. 10:00 Ostravice M, Ž, M35 Púd VL Beskydský pohár Roman Lojkásek 724 178 646  
26.9. 8:00 Kunčice p.O. MH, dospělí Púd, Púm VL O kunčickou bečku Tomáš Maralík 728 554 755  
26.9. 10:00 Nová Ves MH, D Púd MSLMH Štít Maryčky Magdonové Petra Adámková, 723 477 409  
26.9. 13:00 Soběšovice MH TFA VL Železný hasič MH Michal Goluch, 774 811 101  
27.9. 13:00 Nová Ves PS8 Púd VL PS8 cup Tomáš Kocich 603 769 125  
10.10. 9:00 Hnojník M, Ž TFA BŽH Železný hasič-ka Radek Stryja, 723 269 943  
17.10. 8:00 Frýdek-Místek MH, D ZPV PL, D Závod požárnické všestrannosti oshfm.cz  
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Archiv

Kalendář
<< leden / 2021 >>

Statistiky

Online: 6
Celkem: 13204
Měsíc: 2621
Den: 105